GEREEDSCHAP Honda MOTO 600 CBR 1995  CBR600FS
GEREEDSCHAPASSET
89010-MAL-60089010MAL600
89010MAL600
Contact
2
BAG, TOOL
89101-MJ0-950
89101MJ0950
Contact
3
BAG, AIR PRESSURE GAUGE
Stukprijs Incl. BTW
4
GAUGE, FEELER, 0.7MM
Stukprijs Incl. BTW
5
SPANNER, PIN
SPANNER, PIN
89202-KY1-70089202KY1700
89202KY1700
6
WRENCH, PLUG (16.5)
89216-MAL-600
7
WRENCH, HEX., 5MM
WRENCH, HEX., 5MM
8
GAUGE, AIR (PRESSU
9
SPANNER, 8X12
SPANNER, 8X12
10
SPANNER, 10X14
SPANNER, 10X14
11
PLIERS, 135
12
DRIVER 1, PLUS SCREW (NO.
13
DRIVER 3, MINUS SCREW (NO
14
GRIP, SCREW DRIVER
15
HANDLE, EYE WRENCH, 12MM
HANDLE, EYE WRENCH, 12MM
16
WRENCH, EYE, 22MM
17
WRENCH, EYE, 27MM
Bestel vandaag nog uw reserveonderdelen en ontvang ze direct thuis!
Originele onderdelen voor Honda 1995 CBR 600 F 34HP
Honda 1995 CBR 600 F 34HP
Alle de echte onderdelen voor: CBR Honda 600 1995
Kleur : R127D
600 CBR 1995 CBR600FS
Kleur : R127D
600 CBR 1995 CBR600FS
Kleur : NH196K
600 CBR 1995 CBR600FS
Kleur : NH1K
CBR 600 F 34HP